W projektowanych i wykonywanych przez SAMAX systemach zabezpieczeń stosujemy wysokiej klasy urządzenia renomowanych producentów takich jak: ALARCOM-CERBERUS, PANASONIC, ERNITEC, MINTRON, DEDICATED-MICROS, SANYO, MITSUBISHI, SONY, ARITECH, APTUS, KANTECH i innych. Staramy się zawsze dostosowywać jakość i cenę proponowanych urządzeń do wymagań i potrzeb inwestorów.

  Staramy się unikać zastosowania drogiego sprzętu tam gdzie nie jest to niezbędne. Stosujemy także urządzenia własnej konstrukcji realizujące funkcje niemożliwe do zrealizowania przy pomocy urządzeń typowych.

  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich stosowanych urządzeń. W przypadku braku możliwości natychmiastowej naprawy uszkodzonego elementu zastępujemy uszkodzone urządzenie egzemplarzem serwisowym, na czas naprawy. W wielu wypadkach na oferowane urządzenia udzielamy przedłużonej gwarancji. Preferujemy stosowanie urządzeń sprawdzonych (pracujących bezawaryjnie), ale też oferujemy naszym klientom urządzenia najnowsze zaraz po ukazaniu się ich na rynku.